advertise laitec sharif univercity
دانلود پروژه فروشنده دوره گرد با الگوریتم ازدحام ذرات PSO در #C

دانلود پروژه فروشنده دوره گرد با الگوریتم ازدحام ذرات PSO در #C

10000 تومان
دانلود سورس هوش مصنوعی رنگ آمیزی گراف با ژنتیک در #C

دانلود سورس هوش مصنوعی رنگ آمیزی گراف با ژنتیک در #C

10000 تومان
دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ، نمایندگی ایران خودرو

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ، نمایندگی ایران خودرو

10000 تومان
سورس پروژه پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک در ASP.net

سورس پروژه پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک در ASP.net

48000 تومان
دانلود سورس اندروید اپلیکیشن افزایش سرعت گوشی

دانلود سورس اندروید اپلیکیشن افزایش سرعت گوشی

18000 تومان

ترفند های طراحی وب برای رشد تصاعدی کسب و کار

با استفاده از ترفندهای آزمایش شده ی طراحی وب سایت کسب و کار خود را رشد دهید
ترفند های طراحی وب برای رشد تصاعدی کسب و کار

رشد در هر کسب و کاری خوب اما دشوار است، شما باید به مسائل مختلفی همزمان رسیدگی کنید ، شما در مورد استراتژی های بازاریابی ، ایجاد محصول و برنامه های رشد همه در یک روز نگران هستید.با داشتن بسیاری از کارهای در حال انجام ، خیلی راحت می توان اجازه داد بعد دیجیتال از طریق یک وب سایت هم در کنار کار قرار بگیرد. با این حال ، این می تواند یک اشتباه بزرگ نیز باشد اگر درست پیاده سازی نشود.

اخیراً  بخش بررسی تجاری دانشگاه هاروارد مطالعه ای را در مورد آنچه مردم را به تکمیل خرید از یک وب سایت خاص وا می دارد ، انجام داده است و نتایج حاصل از آن قابل توجه بود : "قابلیت اطمینان"!

با ایجاد احساس امنیت ، راحتی و آسایش مراجعه کنندگان هنگام بازدید از صفحه آنلاین شما ، این شانس بسیار بالا وجود دارد که نه تنها آنها را ترغیب به خرید کنید بلکه باعث ترغیب آنها به تبدیل شدن به کاربران دائمی وب سایت خود شوید.

طراحی وب سایت قوی در ایجاد این قابلیت اطمینان مهم است. کاربران با ارائه یک صفحه آنلاین که سر راست و آسان برای مرور باشد ، تجربه مثبت تری در سراسر وب سایت شما خواهند داشت و باعث می شود که مراحل خرید را کامل تر کنند و بیشتر جلو ببرند. بنابراین ، در حالی که مواردی مانند شفافیت شرکت ، توصیفات عالی و یک محصول قوی روش های آشکار برای جلب مشتریان بالقوه هستند ، طراحی وب سایت به ویژه برای تعیین اعتبار یک برند از همیت بالایی برخوردار است.

برای بهتر دیده شدن وب سایت و کسب رتبه های بالاتر و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریانی وفادار  چندین راه آزمایش شده و صحیح وجود دارد ، البته اینجا نمیخواهیم در مورد عناصر واضحی مثل Responsive Design  یا همان طراحی واکنش گرا صحبت کنیم ، در مورد اینها مطالب بسیار است.

در اینجا پنج تکنیک طراحی وب برتر و روندهای تجربه کاربری یا همان UX ارائه شده است که به سرعت تجارت شما را رشد خواهند داد:

 1. Video landing page 

    استفاده از ویدئو در طراحی وب سایت شما نیازی به فکرکردن ندارد. منظور من این است که 78 درصد از کاربران اینترنت هر هفته فیلم ها را بصورت آنلاین تماشا می کنند ، پس واضح است استفاده از ویدیو امری کاربر پسند است. اما فقط به درج یک ویدیوی یوتوبی یا اپاراتی در سایت خود بسنده نکنید و با ایجاد یک صفحه فرود شامل ویدیو سایت خود را به سطحی بالاتر برسانید

شما میتوانید این ویدیو ها را برای معرفی یک محصول خاص ، صفحه ای خاص از وب سایتتان استفاده کنید و یا یک فیلم که ب صورت اتوماتیک در پس زمینه وب سایتتان پخش می شود ، هر یک از این رویکرد ها میتواند اطلاعاتی را به بازدیدکننده منتقل کند که هویت محصول یا برند شما را بهتر درک کند. اما همه این روش ها باعث بهبود تجربه کاربری وب سایت شما و در نهایت بهبود کلی دید مشتریان شما خواهد شد.

در بررسی های که در سال 2017 انجام شد مشخص شد 69 درصد از ترافیک وب سایت ها را ویدیو اشغال میکند و همچنین 70 درصد کاربران ویدیو را فرمت بهتری نسبت به سایر اشکال محتوی میدانند.و مطمئنا این آمار تا این لحظه بیشتر به نفع ویدیو افزایش داشته است.

2. Parallax scrolling 

در حالی که بدون شک تجربیات دیجیتالی بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ما را بهبود بخشیده است ، اما این یک اثر منفی داشته است: مردم تنبل هستند. در واقع بسیار تنبل ، که کلیک کردن بر روی یک دکمه اغلب برایشان سخت است!

در واقع شما Parallax scrolling  یا پیمایش نابرابر را هنگام مرور وب سایت ها بارها دیده اید همان ویژگی هست که هنگامی که در یک وب سایت به سمت بالا یا پایین اسکرال میکنید بخشی از صفحه با یک سرعت و بخشی دیگر با سرعتی کمتر یا بیشتر و به صورت مجزا اسکرال می شود این ویژگی با ایجاد نوعی عمق در محتوای سایت اولویت بندی مطالب را برای نمایش ساده تر میکند.در طراحی وب سایت تان اطمینان حاصل کنید که با استفاده از این روش کاربران را مجذوب خود کرده اید.

3. Animated calls to action  

در بسیاری از وب سایت ها مشاهده می کنید که پنجره ای با حالت انیمیشن و دارای افکت های مختلف برای شما نمایش داده می شود که محصولی را به شما معرفی میکند یا شما را به انجام کاری ترغیب می کند.

واقعیت این است که بازدیدکنندگان شما نمی دانند چه کاری انجام دهند مگر اینکه صریحاً به آنها بگویید و این کار را بارها تکرار کنید. با این حال این کار به تنهایی کافی نیست آنها محرک هایی را در گوشه کنار وب سایت مشاهده می کنند و شما برای جذاب تر کردن پیشنهاد خود لازم است انیمیشن متناسبی را به آن اضافه کنید. هنگامی که افکت های شما بازدید کننده را جذب خود کند به احتمال زیاد کار مورد نظر شما را انجام خواهد داد.

4. Custom typography

هر وب سایتی به متن نیاز دارد ، اما دوران خسته کننده Times New Roman ، Arial یا هر فونت مشابه دیگر به سر رسیده است. درعوض شما می توانید ، پیام خود را با استفاده از تایپوگرافی منحصر به فرد که هویت برند شما را در بر می گیرد در حالی که همزمان با کاربران ارتباط برقرار می کند ، منتقل کنید.این تایپوگرافی منحصر به فرد می تواند اشکال زیادی داشته باشد یا در مناطق مختلف از طراحی شما پیدا شود. برخی از برندها ممکن است استفاده از این مورد را در طراحی لوگوی خود انجام دهند.

5. Artificial intelligence

هوش مصنوعی در تمام اشکال آن بسیار محبوب است.هوش مصنوعی در طراحی وب سایت می تواند اشکال زیادی بگیرد ، اما برخی از نمونه های رایج شامل یادگیری ماشین ، شخصی سازی ، تحلیل رفتار کاربر و چت روبات ها است. یادگیری و شخصی سازی ماشینی احساس "خاص بودن" بودن را به کاربران منتقل می کند که به نوبه خود ، وفاداری به برند را تقویت می کند.

چت بات ها میتوانند مستقیما بر تجربه کاربر تاثیر بگذارند ، کاربران میتوانند به صورت لحظه ای سوال بپرسند جواب خود را بگیرند و اطلاعات مهم به سرعت در بانک اطلاعاتی وب سایت ذخیره شود.

 

با سرمایه گذاری در طراحی وب سایت ، می توانید یک پایگاه مصرف گسترده و اختصاصی را پرورش دهید که بارها و بارها از محصول شما استفاده کند.

در حالی که بسیاری از عناصر طراحی دیگر وجود دارد که می توانید در طرح های خود بگنجانید ، در هر انتخاب نهایی باید موارد زیر رعایت شوند:

  • کاری کنید کاربران احساس راحتی داشته باشند
  • روی شناسایی برند خود کار کنید
  • اقدامات مهم را به صورت واضح در دسترس کاربر قرار دهید
  • اطلاعاتی را که برای انتخاب آگاهانه نیاز دارند به کاربران ارائه دهید.

 

 

 0
نظرات

نظر خود را ارسال کنیدنام:
ایمیل:
دیدگاه:
captcha
کد امنیتی :


advertise
تبلیغات ارزان سایت آموزش برنامه نویسیتبلیغات مخصوص طراحان وب سایتتبلیغات در سایت برنامه نویسیتبلیغات اینترنتی برای برنامه نویساندر آغوش مینیمالیسممنوی همبرگر با سه خط افقی که روی یکدیگر قرار گرفته اند نشانه چیست؟ سوئیچ به یک ستون واحدتبدیل متن ساده به وبلاگ و سایت های پویا با React.jsکتابخانه sass برای استفاده آسان تر از آنکتابخانه سطح بالا برای اتوماتیک سازی اعمال مرورگر لیست برچسب ها
تمامی حقوق این سایت اعم از محتوی ، تصاویر ، قالب و ... متعلق به گروه مهندسی وب سایت سورس کد می باشد.
SourceCodes.ir ، افقی روشن برای برنامه نویسان ، از مبتدی تا حرفه ای

پیشنهادات ویژه سورس کد

پکیج ویژه پروژه پایانی رشته کامپیوتر دانلود مجموعه 70 پروژه کاربردی سی شارپ وب سایت فروشگاه با php